Aktivity spolku

Pohádková cesta 2022

Prázdniny opět zakončila pohádková cesta, kdy pro návštěvníky byla připravena stezka v okolí Křídel s několika kontrolními body. Hlavním tématem byla pohádka o Rumcajzovi, který na děti čekal na konci stezky a dětem dal zaslouženou odměnu. Počasí akci přálo a ikdyž se honily mraky, tak vše proběhlo za sucha. Všem pořadatelům ale i účastníkům děkujeme a budeme se těšit na další společnou akci.

Petangový turnaj 2022

V červnu proběhl již 4. ročník „Křídelské koule“ tedy turnaj dvojic ve hře petangue. Počasí se opět velice vydařilo a účastníků z řad divadelníků se sešlo dost. Je jasné, že úroveň tohoto turnaje rok od roku roste, což bylo vidět především na zapálení a vynikající hře jednotlivých týmů. Putovní pohár si tento rok odnesli mladí manželé Tatíčkovi (z místní části Špilberk).

Pohádková cesta 2021

Na konci prázdnin 29.8.2021 proběhla pohádková cesta pořádaná naším divadelním spolkem tentokráte v pirátské tématice. Děti musely projít cestu napříč vesnicí při níž sbíraly indicie ke správnému lokalizování pokladu, který hlídal náš největší pirát – předseda spolku Jambor. Díky počasí a hojné účasti se akce náramně podařila a všichni zúčastnění si akci velice pochvalovali.

Pochod do Poličky 2021

Babí léto využilo několik nadšenců z řad divadelního spolku ke společně procházce do Poličky. Pochod byl ozvláštněn přiblížením se pomocí pravidelné linky autobusu, který shodou okolnostní řídil místní řidič Jirka Lukášek. Ten nám zastavil kousek před Poličkou odkud jsme již do města pohodlně došli. A protože se pochod koná zhruba v období vinobraní a spousta účastníků si s sebou nesla butylku burčáku, brzy se zažil nový název: „Burčákový pochod“. Následně pak proběhla ještě procházka městem se zaslouženým obědem. Těšíme se na další ročník.

Petangový turnaj 2021

Vídeň 2020

Pěší výlet Křídla – Rokytno – září 2021

Pohádková cesta 2020

Petangový turnaj 2020